Nardymo mokykla - nardyk su mumis!

Nardymo kursai

Šiuo metu siūlome šiuos nardymo kursus:

OPEN WATER DIVER

Open Water Diver – atviro vandens naras. Tai pirma Pakopa, supažindinanti su nardymo pagrindais. Išklausius šiuos kursus, suteikiamas tarptautinis PADI sertifikatas, kuris leidžia panerti į maksimalų 18 metrų gylį.

Kursų kaina – 500€.

Individualių kursų(dirbama tik su vienu žmogumi) kaina 600€.

Į šią kainą įskaičiuotas PADI pažymėjimas, baseino nuoma, apranga, oras. Kursų trukmė - apie 2 savaites. Kursai vyksta Kaune.

Kursą sudaro:

• 4 teoriniai užsiėmimai;
  • 4 nėrimai baseine;
  • 4 nėrimai atvirame vandenyje.

ADVANCED OPEN WATER DIVER

Advanced Open Water Diver – pažengęs naras (naras, kuris yra atlikęs 20 nėrimų). Šio lygio narams suteikiama galimybė nerti į 30 metrų gylį.

Šį kursą gali klausyti tik Open Water Diver pažymėjimus turintys narai. Baigusiems visą programą suteikiamas tarptautinis PADI sertifikatas.
Kursų kaina (turint asmeninę nardymo įrangą) – 300€. Įrangos nuoma - 40€.

Kursą sudaro:

• 2 teoriniai užsiėmimai;
  • giluminis nėrimas (daugiau kaip 18 metrų);
  • naktinis nėrimas;
  • navigacinis nėrimas;

KITI KURSAI

Nardymo mokykla taip pat suteikia galimybę tapti narais gelbėtojais (Rescue Diver), aukščiausio lygio neprofesionaliais narais (Master Scuba Diver) arba narais profesionalais (Divemaster).

Open Water Diver pažymėjimus turintiems narams dėstomi specializuoti idealaus plūdrumo (Buoyance Diver), sauso kostiumo (Dry Suit), nardymo su oru praturtintu deguonimi (Enriched Air Nitrox) kursai.

AOWD pažymėjimus turintiems dėstomi Ice Diver, Deep Diver, Search and Recovery Diver.

Prižadame nesidalinti Jūsų el. paštu su trečiosiomis šalimis.

Na, o kas nori pažinti PADI kursus labiau, kviečiame pasižiūrėti iš ko galite rinktis!